AGRO SHOW 2017

W tym roku Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych już po raz dziewiętnasty organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW. Tegoroczna Wystawa odbędzie się w dniach 22-25 września, tradycyjnie na terenie byłego lotniska w Bednarach k/Poznania w gminie Pobiedziska, w województwie wielkopolskim. Tak jak w latach ubiegłych wstęp na Wystawę będzie bezpłatny, a na przyjezdnych czekać będą bezpłatne parkingi i katalogi.

AGRO SHOW to doskonała okazja by w jednym miejscu zapoznać się z kompleksową ofertą dla rolnictwa, zobaczyć najnowszy sprzęt, spotkać się z producentami, dystrybutorami i sprzedawcami maszyn, wziąć udział w ciekawych spotkaniach i seminariach. Wystawa czynna będzie od piątku do niedzieli w godzinach 9-17, w poniedziałek w godz. 9-13.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych przyznaje dopłatę do przyjazdu zorganizowanej grupy osób. Organizatorem wyjazdu może być ośrodek doradztwa rolniczego, gmina, izba rolnicza, szkoła rolnicza, mleczarnia, kółko rolnicze lub sołectwo. Szczegóły dofinansowania dostępne są na stronie www.agroshow.pl. Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru. O jej wysokości decyduje miejsce wyjazdu.

 

Tomasz Przepiórka