Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Chełmie


Ulica: Pl. Niepodległości 1 Gmach, parter, skrzydło E, pokój 80
Miejscowość: Chełm
Kod Pocztowy: 22-100
Tel.: 82 564 32 34
Fax: 82 564 32 34
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
p.o. Kierownik PZDR: Kędzierawska Wanda
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 700 – 1500
Rejon działania: gminy Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice, Żmudź.

Spis telefonów doradców Zespołu:

Nazwisko Imię Numer telefonu
Gałęziowska Agnieszka 605782619
Łatwińska Emilia 661410479
Żelechowska Renata 605830421
Dąbski Janusz 661108413
Jaroszyński Wojciech 601185641
Socha Zdzisława 605822565
Kędzierawska Wanda 601549946
Gadzicki Tadeusz 601184912
Szlązak Zdzisław 601598679
Sroczyński Arkadiusz 607728511
Szustak Anna 605788613
Wawrzyszuk Joanna 661107839
Mazurek Anna 661108222
Nowak Jolanta 667702872
Pawłoś Joanna 661409574
Pietrzykowski Krzysztof 661108094

Harmonogram dyżurów w biurze PZDR:


Tydzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

I

Janusz Dąbski
Renata   Żelechowska
Anna Szustak
Zdzisław Szlązak
Zdzisława Socha Wojciech Jaroszyński
Tadeusz Gadzicki
Barbara Haryk vel Chawryluk
Jolanta NowakEmilia ŁatwińskaAnna MazurekKrzysztof Pietrzykowski
Agnieszka Gałęziowska
Arkadiusz Sroczyński
Joanna Pawłoś
Anna Mazurek

Wszyscy doradcy

II

Janusz Dąbski
Zdzisława Socha
Joanna Pawłoś
Renata Żelechowska
Arkadiusz Sroczyński
Tadeusz Gadzicki
Wojciech Jaroszyński
Anna Szustak
Jolanta Nowak
Zdzisław Szlązak
Emilia Łatwińska
Barbara Haruk vel Chawryluk
Anna Mazurek
Agnieszka Gałęziowska
Joanna Pawłoś
Krzysztof Pietrzykowski

Wszyscy doradcy

III

Wojciech Jaroszyński
Janusz Dąbski
Anna Szustak
Renata Żelechowska
Jolanta Nowak
Zdzisław Szlązak
Barbara Haruk vel Chawryluk
Arkadiusz Sroczyński

 

Emilia Łatwińska
Tadeusz Gadzicki
Zdzisława Socha
Anna Mazurek

 

Agnieszka Gałęziowska
Joanna Pawłoś
Krzysztof Pietrzykowski

Wszyscy doradcy

IV

Agnieszka Gałęziowska
Tadeusz Gadzicki
Wojciech Jaroszyński
Janusz Dąbski
Zdzisław Szlązak
Anna Szustak
Barbra Haruk vel Chawryluk
Mirosława Garbacz
Zdzisława Socha
Jolanta Nowak
Anna Mazurek
Emilia Łatwińska
Arkadiusz Sroczyński
Krzysztof Pietrzykowski
Renata Żelechowska
Joanna Pawłoś

 

Wszyscy doradcy

V

Anna Szustak
Janusz Dąbski
Renata Żelechowska
Mirosława Garbacz

 

Zdzisława Socha
Zdzisław Szlązak
Jolanta Nowak
Wojciech Jaroszyński

 

Emilia Łatwińska
Tadeusz Gadzicki
Krzysztof Pietrzykowski
Anna Mazurek
Agnieszka Gałęziowska
Arkadiusz Sroczyński
Joanna Pawłoś

 

Wszyscy doradcy

Harmonogram dyżurów doradców w Urzędach Gminy

Imię i nazwisko doradcy
Gmina Miejsce dyżuru Dzień tygodnia Godziny
Agnieszka Gałęziowska
Dorohusk
Urząd Gminy-  sala konferencyjna wtorek 8.00-16.00 
Anna Mazurek
Ruda-Huta Urząd Gminy-  sala konferencyjna wtorek 7.00-15.00
Emilia Łatwińska Kamień Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.00-15.00
Renata Żelechowska Rejowiec Fabryczny Urząd Gminy-  sala konferencyjna wtorek 7.30-15.30
Janusz Dąbski
Wierzbica Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.15-15.15
Joanna Pawłoś
Wojsławice Urząd Gminy- pok. Nr 5 środa 7.30-15.30
Arkadiusz Sroczyński
Chełm Urząd Gminy-  sala konferencyjna środa 7.30-15.30
Wojciech Jaroszyński Białopole Urząd Gminy- pok. Nr 12 czwartek 7.30-15.30
Zdzisława Socha Dubienka Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.30-15.30
Wanda Kędzierawska Sawin Urząd Gminy-  sala konferencyjna poniedziałek 7.00-15.00
Tadeusz Gadzicki Leśniowice Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.30-15.30
Zdzisław Szlązak Żmudź Urząd Gminy- sala konferencyjna czwartek 7.00-15.00
Jolanta Nowak
Rejowiec Urząd Gminy-  sala konferencyjna poniedziałek 7.30-15.30
Anna Szustak / Joanna Wawrzyszuk
Siedliszcze Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.00-15.00