Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Chełmie


Ulica: Pl. Niepodległości 1 Gmach, parter, skrzydło E, pokój 80
Miejscowość: Chełm
Kod Pocztowy: 22-100
Tel.: 82 564 32 34
Fax: 82 564 32 34
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
p.o. Kierownik PZDR: Kędzierawska Wanda
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 700 – 1500
Rejon działania: gminy Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice, Żmudź.

Spis telefonów doradców Zespołu:

Nazwisko Imię Numer telefonu
Gałęziowska Agnieszka 605782619
Łatwińska Emilia 661410479
Żelechowska Renata 605830421
Dąbski Janusz 661108413
Jaroszyński Wojciech 601185641
Socha Zdzisława 605822565
Kędzierawska Wanda 601549946
Gadzicki Tadeusz 601184912
Szlązak Zdzisław 601598679
Sroczyński Arkadiusz 607728511
Szustak Anna 605788613
Wawrzyszuk Joanna 661107839
Mazurek Anna 661108222
Nowak Jolanta 667702872
Pawłoś Joanna 661409574
Pietrzykowski Krzysztof 661108094

Harmonogram dyżurów w biurze PZDR:

Tydzień Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
I Janusz Dąbski
Renata Żelechowska
Anna Szustak
Zdzisław Szlązak
Zdzisława Socha
Wojciech Jaroszyński
Tadeusz Gadzicki
Joanna Wawrzyszuk

Jolanta Nowak
Emilia Łatwińska
Anna Mazurek
Pietrzykowski Krzysztof

Agnieszka Gałęziowska
Arkadiusz Sroczyński
Pawłoś Joanna
Anna Mazurek
Wszyscy doradcy ZDR
II Janusz Dąbski
Zdzisława Socha
Pawłoś Joanna
Renata Żelechowska
Arkadiusz Sroczyński
Tadeusz Gadzicki
Wojciech Jaroszyński
Anna Szustak
Jolanta Nowak
Zdzisław Szlązak
Emilia Łatwińska
Joanna Wawrzyszuk
Anna Mazurek
Agnieszka Gałęziowska
Pawłoś Joanna
Wszyscy doradcy ZDR
III Wojciech Jaroszyński
Janusz Dąbski
Anna Szustak
Pawłoś Joanna
Jolanta Nowak
Zdzisław Szlązak
Joanna Wawrzyszuk
Arkadiusz Sroczyński

Tadeusz Gadzicki
Emilia Łatwińska
Zdzisława Socha
Anna Mazurek

Agnieszka Gałęziowska
Pawłoś Joanna
Krzysztof Pietrzykowski
Wszyscy doradcy ZDR
IV Agnieszka Gałęziowska
Tadeusz Gadzicki
Wojciech Jaroszyński
Janusz Dąbski

Zdzisław Szlązak
Anna Szustak
Joanna Wawrzyszuk
Anna Mazurek

Zdzisława Socha
Jolanta Nowak
Anna Mazurek
Emilia Łatwińska
Arkadiusz Sroczyński
Krzysztof Pietrzykowski
Renata Żelechowska
Pawłoś Joanna
Wszyscy doradcy ZDR
V Anna Szustak
Janusz Dąbski
Renata Żelechowska
Zdzisława Socha
Zdzisław Szlązak
Jolanta Nowak
Wojciech Jaroszyński
Emilia Łatwińska
Anna Mazurek
Tadeusz Gadzicki
Krzysztof Pietrzykowski

Agnieszka Gałęziowska
Arkadiusz Sroczyński
Joanna Wawrzyszuk

Pawłoś Joanna

Wszyscy doradcy ZDR

Harmonogram dyżurów doradców w Urzędach Gminy

Imię i nazwisko doradcy
Gmina Miejsce dyżuru Dzień tygodnia Godziny
Agnieszka Gałęziowska
Dorohusk
Urząd Gminy-  sala konferencyjna wtorek 8.00-16.00 
Anna Mazurek
Ruda-Huta Urząd Gminy-  sala konferencyjna wtorek 7.00-15.00
Emilia Łatwińska Kamień Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.00-15.00
Renata Żelechowska Rejowiec Fabryczny Urząd Gminy-  sala konferencyjna wtorek 7.30-15.30
Janusz Dąbski
Wierzbica Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.15-15.15
Joanna Pawłoś
Wojsławice Urząd Gminy- pok. Nr 5 środa 7.30-15.30
Arkadiusz Sroczyński
Chełm Urząd Gminy-  sala konferencyjna środa 7.30-15.30
Wojciech Jaroszyński Białopole Urząd Gminy- pok. Nr 12 czwartek 7.30-15.30
Zdzisława Socha Dubienka Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.30-15.30
Wanda Kędzierawska Sawin Urząd Gminy-  sala konferencyjna poniedziałek 7.00-15.00
Tadeusz Gadzicki Leśniowice Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.30-15.30
Zdzisław Szlązak Żmudź Urząd Gminy- sala konferencyjna czwartek 7.00-15.00
Jolanta Nowak
Rejowiec Urząd Gminy-  sala konferencyjna poniedziałek 7.30-15.30
Anna Szustak / Joanna Wawrzyszuk
Siedliszcze Urząd Gminy-  sala konferencyjna czwartek 7.00-15.00