Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Krasnymstawie


Ulica: Sobieskiego 3, Budynek starostwa  III piętro pokoje: 310,311,312, 313, 314, 315
Miejscowość: Krasnystaw
Kod Pocztowy: 22-300
Tel.: 82 576 30 43 
Fax: 82 576 30 43
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
Kierownik ZDR: Wiesław Orzędowski
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 700 – 1500
Rejon działania: gminy Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana, Żółkiewka.

Spis telefonów doradców Zespołu:

Nazwisko             
Imię                
Numer telefonu
Jasina
Kazimierz 607729564
Komorowska
Elżbieta 609658907
Nowak Ewelina 601186667
Piszczek
Józef 601586814
Podgórniak
Bogusław 601592509
Poździk
Teodora 601713967
Sudak
Magdalena 601187831
Szymaszek
Marzena 665031656
Szyszka
Teodora 601586906
Tomaszewski
Andrzej 609670217
Zaborowski
Andrzej 609642814
Zdunek
Edyta 661108126

 

Harmonogram dyżurów w biurze PZDR:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Edyta Zdunek
Andrzej Tomaszewski Marzena Szymaszek
Teodora Poździk Andrzej Zaborowski
Bogdan Podgórniak
Teodora Poździk Józef Piszczek Magdalena Sudak Kazimierz Jasina
Józef Piszczek Andrzej Zaborowski Edyta Zdunek Andrzej Tomaszewski Ewelina Nowak
Elżbieta Komorowska
Bogdan Podgórniak Ewelina Nowak
Kazimierz Jasina
Elżbieta Komorowska Marzena Szymaszek


Magdalena Sudak


* czwartki - dzień biurowy, organizacja pracy, narady, samokształcenie i inne zadania statutowe

UWAGA!: dyżury w V tygodniu miesiąca pełnią osoby z IV tygodnia


Harmonogram dyżurów doradców w Urzędach Gminy:

Imię Nazwisko Gmina Miejsce dyżuru Dzień tygodnia Godziny
Andrzej Zaborowski Fajsławice Urząd Gminy pok. nr 8
I,III,IV, V poniedziałek miesiąca
700 - 1500
Ewelina
Nowak
Fajsławice Urząd Gminy pok. nr 8 II poniedziałek miesiąca
700 - 1500
Elżbieta Komorowska Izbica Urząd Gminy - sala narad
I,II,IV,V piątek miesiąca
700 - 1500
Bogdan Podgórniak Izbica Urząd Gminy - sala narad III piątek miesiąca
700 - 1500
Teodora Poździk Gorzków Urząd Gminy pok. nr 13
II,IV,V piątek miesiąca 730 - 1530
Magdalena Sudak Gorzków Urząd Gminy pok. nr 13 I piątek miesiąca 730 - 1530
Edyta Zdunek Gorzków Urząd Gminy pok. nr 13 III piątek miesiąca 730 - 1530
Andrzej Tomaszewski Krasnystaw Biuro ZDR wtorek 730 - 1530
Teodora Szyszka Kraśniczyn Urząd Gminy sala narad nr 4
II,III, V poniedziałek miesiąca
1000 - 1500
Kazimierz Jasina Kraśniczyn Urząd Gminy sala narad nr 4 IV poniedziałek miesiąca 700 - 1500
Ewelina
Nowak
Kraśniczyn
Urząd Gminy sala narad nr 4 I poniedziałek miesiąca 700 - 1500
Kazimierz Jasina Łopiennik Górny GOK I,II,IV,V środa miesiąca
800 - 1600
Ewelina
Nowak
Łopiennik Górny
GOK
III środa miesiąca
800 - 1600
Józef Piszczek Siennica Różana Urząd Gminy I,II,III,V wtorek miesiąca 730 - 1530
Ewelina
Nowak Siennica Różana Urząd Gminy IV wtorek miesiąca
730 - 1530
Edyta Zdunek Rudnik Urząd Gminy I, III, IV, V wtorek miesiąca
730 - 1530
Magdalena Sudak Rudnik Urząd Gminy II wtorek miesiąca
730 - 1530
Marzena Szymaszek Żółkiewka Urząd Gminy I, II poniedziałek miesiąca
700 - 1500
Magdalena Sudak Żółkiewka Urząd Gminy III,IV, V poniedziałek miesiąca
730 - 1530
Elżbieta Komorowska Izbica Urząd Gminy piątek 700 - 1200