Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie


Ulica: Sitno

Miejscowość: Sitno

Kod Pocztowy: 22-424

Tel.: 84 611 23 39, 84 611 25 25

Fax: 84 611 23 33, 84 611 25 25

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Kierownik ZDR: p.o. Kierownika Krzysztof Pilip

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 700 – 1500

Rejon działania: gminy Adamów, Grabowiec, Komarów, Krasnobród, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość, Zwierzyniec.


Spis telefonów doradców Zespołu:

 

Nazwisko Imię Numer telefonu
Adamczuk  Bogusław 607 727 691
Bondyra Grażyna 607 725 914
Chmiel Teresa 661 108 955
Drozdowska Nina 663 914 657
Gąbka Ryszard 607 723 518
Greszta Renata 607 728 605
Jaremek Leszek 607 724 879
Jawor Jerzy 605 830 497
Kawałko Krystyna 661 410 402
Kieliński Jerzy 605 883 529
Kiryczuk Paweł 661 108 032
Król Anna 605 821 368
Lis Tadeusz 601 187 486
Małys Jacek 661 410 063
Maziarczyk Marzena 605 828 595
Pijajko Ewa 661 108 967
Piróg Stanisław 665 031 649
Prus - Pańczyk Irena 661 410 452
Protas Anna 661 410 075
Repeć Honorata 605 789 881
Stępniak Zofia 609 646 765
Tur Małgorzata 695 401 481
Zarebska Alina 661 108 786
LABORATORIUM   (84) 611 25 42
601717982

Harmonogram dyżurów w biurze PZDR:

Tydzień
Poniedziałek Wtorek Środa* Czwartek Piątek*

I

 

II

III

 

IV

Bogusław Adamczuk

Krystyna Kawałko

Protas Anna

Greszta Renata

Tadeusz Lis

Leszek Jaremek

Honorata Repeć

Teresa Chmiel


Alina Zarębska

Drozdowska Nina

Grażyna Bondyra

Jerzy Kietliński

Anna Król

Małgorzata Tur

Marzena Maziarczyk

Ewa Pijajko


Jacek Małys

Jawor Jerzy

Stanisław Piróg

Zofia Stępniak

* - dzień biurowy


Harmonogram dyżurów doradców w Urzędach Gminy:

 

Nazwisko i imię Gmina Miejsce dyżuru Dzień tygodnia Godziny dyżuru
Jaremek Leszek Adamów Urząd Gminy, sala konferencyjna Poniedziałek 7.00 - 15.00
Pijajko Ewa Grabowiec Urząd Gminy, pokój nr 4 Poniedziałek 7.00 - 15.00
Lis Tadeusz Komarów - Osada Urząd Gminy, pokój nr 9 Poniedziałek 7.30 - 15.30
Piróg Stanisław Krasnobród Urząd Gminy, pokój nr 10 Poniedziałek 7.30 - 15.30
Małys Jacek Łabunie Urząd Gminy, pokój nr 4 Poniedziałek 7.00 - 15.00
Bondyra Grażyna Miączyn Pokój przy Urzędzie Pocztowym, Miączyn 107 Poniedziałek 7.00 - 15.00
Król Anna Miączyn Pokój przy Urzędzie Pocztowym, Miączyn 107 Wtorek 7.00 - 15.00
Jawor Jerzy Nielisz Urząd Gminy, pokój nr 14 Poniedziałek 7.30 - 15.30
Gąbka Ryszard Radecznica Urząd Gminy, sala konferencyjna Poniedziałek 7.30 - 15.30
Chmiel Teresa Sitno Centrum Kultury Sitno Poniedziałek 8.00 - 15.00
Protas Anna Sitno Centrum Kultury Sitno Wtorek 7.00 - 15.00
Tur Małgorzata Skierbieszów Urząd Gminy, sala konferencyjna II i IV Wtorek m-ca 7.15 - 15.15
Greszta Renata Skierbieszów Urząd Gminy, sala konferencyjna I i III Wtorek m-ca
7.15 - 15.15
Prus - Pańczyk Irena Sułów Biuro w OSP Sułów Poniedziałek 7.30 - 15.30
Stępniak Zofia Stary Zamość Urząd Gminy, pokój nr 30 Poniedziałek 7.30 - 15.30
Zarębska Alina Szczebrzeszyn Urząd Gminy, pokój nr 35 Poniedziałek 7.30 - 15.30
Drozdowska Nina Szczebrzeszyn Urząd Gminy, pokój nr 35 I Wtorek m-ca 7.30 - 15.30
Gąbka Ryszard Szczebrzeszyn Urząd Gminy, pokój nr 35 II Wtorek m-ca 7.30 - 15.30
Jawor Jerzy Szczebrzeszyn Urząd Gminy, pokój nr 35 III Wtorek m-ca 7.30 - 15.30
Prus - Pańczyk Irena Szczebrzeszyn Urząd Gminy, pokój nr 35 IV Wtorek m-ca 7.30 - 15.30
Drozdowska Nina Zwierzyniec Urząd Gminy Poniedziałek 7.30 - 15.30
Nazwisko              Imię                 Numer telefonu
Jaremek Leszek 607 724 879
Pijajko Ewa 661 108 967
Lis Tadeusz 601 187 486
Piróg Małgorzata 601 187 806
Małys Jacek 661 410 063
Bondyra Grażyna 607 725 914
Chmiel Teresa 661 108 955
Protas Anna 661 410 075
Król Anna 605 821 368
Greszta Renata 607 728 605
Tur Małgorzata 695 401 481
Adamczuk Bogusław 607 727 691
Gąbka Ryszard 607 723 518
Prus-Pańczyk Irena 661 410 452
Drozdowska Nina 663 914 657
Zarębska Alina 661 108 786
Jawor Jerzy 605 830 497